Naruto Wars Twoja droga ninja

Narutowars to najlepsza gra

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-14 17:02:52

Naruto Uzumaki

http://img125.imageshack.us/img125/9438/hokageninjazx1.jpg

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 999222
Punktów :   

Tworzenie Artefaktów

W tym miejscu można stworzyć własny artefakt, z przedmiotu który się posiada. Wystarczy opisać właściwości artefaktu, im więcej ich jest tym droższy on będzie do stworzenia. Może się zdarzyć, że aby stworzyć dany artefakt potrzebne będzie coś więcej niż jeden przedmiot. Pisanie, gdy posiada się poniżej 30 000 jest zabronione, ze względu na spamowanie użytkowników. Osoba która napisze pomimo tego - zostanie ukarana karą w wysokości 3000G, a post zostanie odjęty. Jeżeli ktoś stworzył już artefakt i jest on w trakcie budowy, nie może on opisywać następnego. Jeżeli artefakt jest przekreślony - oznacza to że jest niepoprawny i nie zgadzam się na jego stworzenie. Nazwa broni specjalnej powinna zawierać wasz nick, lub jakieś słowo nie dotyczące anime(np. Rękawica Kakashiego - zabroniona). Artefakty "posiadające właściwości", nie mogą być takie same, jak te które są prawdziwe.
Artefakty zbudowane są droższe od tych prawdziwych - które można od razu kupić, jest to po to aby jedna osoba nie mogła mieć ich wiele. Im silniejszy artefakt, tym jest on droższy i trudniejszy do zbudowania. Prócz zwyczajnych przedmiotów, mogę wam dać do zdobycia kilka dodatkowych.

Musicie wybrać jeden z typów broni:
-Zwiększająca Statystyki(Np. szybkość +10)
-Posiadająca Właściwości(Np. strzelanie kulami ognia)

Piszecie opis swojego artefaktu, po tym czekacie aż opiszę datę stworzenia, oraz cenę. Jeżeli się zgadzacie na cenę, to macie czas do końca jego tworzenia aby zapłacić. Jeżeli się nie zgodzicie, to musicie napisać "Nie zgadzam się", lub coś podobnego. Przyjmuję wyłącznie pojedyncze artefakty, gdy potwierdzę budowę jednego - może napisać druga osoba.

Nie zastosowanie się do powyższych zasad może prowadzić do kary w wysokości 5000G


http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/878834.gif http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/969701.gif
Nakarmcie mnie bo umrę z głodu, to ja Uzumaki Naruto... Pomocy Nakarmcie mnie bo umrę z głodu, to ja Brat Naruto Uzumakiego... Pomocy

Dobry Kage: Konoha-Gakure
Chakra: 50.000 + 25.000 + 150 000 + 450 000(675 000)
Złoto (G): 100.000.000
Punkty Doświadczenia: 10000
Ranga: Wieczny Czcigodny Hokage
Kekkei Genkai:Rinnegan(
+)
Umiejętności: Cursed Seal Nieba lvl2, 2 Własne Techniki
Natura Chakry: Fuuton, Raiton, Suiton, Toton, Katon
Techniki: Wszystkie
Własna Technika: Brak
Pakt:Żaby
Ekwipunek: Zbroja Kage, Buty Ninja, Opaska Wioski Ukrytej w Liściach, Ciężarki, Kusanagi Sasuke, Ciężarki Lee, Kapelusz Kage
Misje wykonane

Rangi E: 0/2
Rangi D: 0/2
Rangi C: 0/0
Rangi B: 0/0
Rangi A: 0/0
Rangi S: 0/0

Celność: 20
reakcja: 20 + 5(25)
szybkość: 20 + 10 + 20 + 40(90)
Witalność: 20 + 30(50)
Zręczność: 20 + 10 + 20(50)


Zwierze: Onbu - Kyuubi Junior
Ekwipunek Kyuubi Juniora: Butla z wodą, Zioło Lecznicze, Miska na pokarm oraz na wodę, Smycz, Obroża,Piłeczkę, Klatka, Sztuczna Kość, 10000x Orzech, 10000x Mięcho, Woda 100000x

Offline

 
Witamy w super nowej grze Narutowarsmax Przypominamy że w sobotę otrzymuje się wypłatę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.zolw-stepowy.pl www.dzieciwdomu.pl